Ing. Martin Horeličan, zákazník
V dome máme radi svetlo a veľké presklené plochy. Nielen, že sú, ako hovorí náš architekt, očami domu, ale majú aj veľký vplyv na prevádzkové náklady a tepelnú pohodu. No a samozrejme netreba zabúdať na komfort otvárania, praktickosť, spoľahlivosť a v neposlednom rade pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Preto som si pri výbere dodávateľa okien dal naozaj záležať. Získaval som referencie zo všadiaľ, kde sa dalo, hlavne od profesionálov z oblasti stavebníctva. A kde som sa pýtal, tam mi každý, kto poznal Makrowin, dal tie najlepšie referencie. Keďže robím v oblasti marketingu, trochu neveriac som si hovoril, či je to len taký dobrý marketing alebo sú fakt takí výnimoční. A musím povedať, že na základne vlastnej skúsenosti naozaj sú ľudia z Makrowinu takí výnimoční. Od prvého kontaktu, nacenenia, dodania okien a ich montáže až po ich doľaďovanie a ďalšiu komunikáciu sú maximálne profesionálni, proklientskí, ľudskí, pozitívne naladení a doslova som s nimi jednal rád. Naše okná sú pre mňa spolu so schodmi (od firmy Intermonex) 2 najoblúbenejšie stavebné prvky v dome.

Firmu Makrowin vrele odporúčam každému, kto chce mať pri stavbe aspoň v tejto fáze kľud a môcť sa 100% spoľahnúť na dodávateľa.

Krásne, do hladúčka opracované, všetko ľahko funguje, nevnímam ich len z pohľadu praktickosti, ale aj ako súčasť nábytku. Firmu Makrowin vrele odporúčam každému, kto chce mať pri stavbe aspoň v tejto fáze kľud a môcť sa 100% spoľahnúť na dodávateľa, ktorý vám nedodá len okná podľa vášho zadania, ale príde s ešte lepšími riešeniami a ďalšou pridanou hodnotou, s ktorou ste vôbec nerátali. Veľmi pekne ďakujem pánovi Kroupovi za jeho osobný prístup a držím palce celej firme. Kiež by bolo takýchto firiem v SR čo najviac a stavba domu by bola len čistá radosť 🙂

Ing. Martin Horeličan, zákazník