Inovačný vysávač na okná Kärcher znamená revolúciu v umývaní okien. Originálny aku-vysávač na okná uľahčuje čistenie a šetrí čas a námahu. Vďaka elektrickému odsávaniu je kvapkanie vody už navždy pasé. Múdra kombinácia sprejovej fľaše a stierky ako aj odsávacej funkcie vysávača okien sa stará o maximálne efektívne čistenie a žiarivo čisté okná – bez šmúh a zvyškov.

Šikovný a ergonomický aku-vysávač na okná značky Kärcher okrem toho umožňuje obzvlášť hygienické čistenie okien, pretože nedochádza ku kontaktu so špinavou vodou. Vďaka prídavnej úzkej sacej hubici dosiahnete bez námahy aj menšie aťažko prístupné miesta, ako sú napr. vitríny alebo malé okienka. Čisteniu sa tak už viac nekladú žiadne hranice.

Revolúcia v umývaní okien

Originál

Originálna kvalita Kärcher od vynálezcu vysávača na okná.

3 x rýchlejšie

Pomocou akumulátorového vysávača na okná vyčistíte okná 3 x rýchlejšie ako pomocou bežných metód.

Výsledok bez šmúh a kvapkania

Vďaka elektrickému odsávaniu je kvapkanie vody už navždy minulosťou. Pre žiarivo čisté okná.

Absolútne hygienický

Rýchle a jednoduché vyprázdňovanie nádrže bez kontaktu so špinavou vodou.

Rôznorodé využitie

Vysávač na okná sa môže používať na všetkých hladkých povrchoch, ako sú obkladačky, zrkadlá alebo sprchovacie kúty.

Čistič okien WV 2 Premium

Cena: 61,00 €

Cena uvedená vrátane DPH a recyklačného poplatku, bez poplatku za dopravu

68,80  vrátane DPHViac info

Výbava

 • Lítium-iónová batéria
 • Nabíjačka
 • Sprejová fľaša s mikrofázovým návlekom na čistenie
 • Čistič na sklo – koncentrát, 1 x 20
 • Možnosť výmeny sacej hubice

Vďaka praktickej odsávacej funkcii a jednoduchej manipulácii ide umývanie okien s novými akumulátorovými vysávačmi na okná značky Kärcher výrazne ľahšie a približne trikrát rýchlejšie ako bežným spôsobom. Kvapkajúca voda a mláky sú už minulosťou. Tieto zariadenia sa ale ideálne hodia aj na iné hladké povrchy, ako sú zrkadlá alebo obkladačky. Výsledok je vždy rovnaký: žiarivá čistota bez šmúh a zvyškov.

Silný výber: akumulátorové vysávače na okná Kärcher Vytrvalý – WV 5. Dlhá výdrž batérie – náhradná batéria. Ľahký – WV 2. Malý a šikovný.

Čistenie okien

Rýchlo, pohodlne a čisto. Žiaden nie je ako originál! Ako vynálezca akumulátorového vysávača na okná urobil Kärcher revolúciu v umývaní okien – a sperfekcionalizoval ho. Tieto zariadenia výrazne uľahčujú čistenie okien a iných hladkých povrchov a šetria čas a námahu. Múdra kombinácia sprejovej fľaše a stierky, ako aj odsávacej funkcie vysávača okien, sa stará o maximálne efektívne čistenie a žiarivo čisté okná – bez šmúh a zvyškov.

Šikovné a ergonomické akumulátorové vysávače na okná značky Kärcher okrem toho umožňujú obzvlášť hygienické čistenie okien, pretože nedochádza ku kontaktu so špinavou vodou.

Perfektná čistota

Aj pri vysokých oknách. Aj vysoké okenné plochy, ako sú napríklad v zimných záhradách, je možné pomocou akumulátorového vysávača na okná vyčistiť optimálne a bez veľkej námahy. Umožňuje to praktická predlžovacia súprava z našej ponuky príslušenstva. Súprava obsahuje návlek z mikrovlákna s abrazívnymi prúžkami, pomocou ktorého spoľahlivo a bez námahy odstránite aj priľnutú špinu, ako aj dve teleskopické tyče: jednu na uchytenie zariadenia a jednu na uchytenie návleku z mikrovlákna. Tyče sa dajú vysunúť od 1,2 do 2 metrov.

Oblasti využitia:

Všetky hladké povrchy

Okná

Zrkadlo

Dlažba

Sklenený stôl

Sprchová stena

 • Jednoduché použitie
 • 3x rýchlejšie
 • Žiadne kvapky
 • Bez šmúh
 • Hygienický
 • Jediný originál

Najprv navlhčite sklo čistiacim prostriedkom, potom sa špina (na skle) uvoľní pomocou stierky z mikrovlákna alebo utierky. Nakoniec odsajte špinavú vodu pomocou akumulátorového vysávača – a hotovo!

ODPORÚČAME DOKÚPIŤ

Pre plné využitie čističa okien Kärcher WV 2 Premium odporúčame dokúpiť nasledovné príslušenstvo.